Aktuality

Letos pořádáme dva různé tábory. Oba dva jsou zaměřeny na život v přírodě, na dětskou samostatnost. Bez elektřiny, bez mobilů, v přírodě, se spoustou her a zábavy.

Pro starší účastníky (13 – 18 let) připravujeme Tábor přežití zaměřený na trénink užitečných dovedností v krizových podmínkách. Bude se konat v termínu Ne 13.8. – So 19.8.2023. Účastníci si vyzkouší přípravu celého jídla ze základních surovin, ohniště, rozdělání ohně – vše v prostoru mimo civilizaci, s minimem pomůcek. Přenocují v lese, naučí se taktickou první pomoc, orientaci v neznámém terénu. Seznámíme je se základy sebeobrany a chování v krizových situacích. Dotknou se hranic své psychické i fyzické odolnosti a zkusí ji i překročit. Bude to náročné, ale nezapomenutelné. Odbornost nám zajistí externisté. Každý den přijede někdo jiný, kdo bude dětem předávat své zkušenosti. Stálý tým vedoucích zajistí vytvoření celého programu. Tábor je pojatý trochu jinak z důvodu, že velké děti “klasika” nebaví :-).

Pro mladší děti (7 – 13 let) nabízíme tradičně laděný tábor plný her a zábavy s podtitulem “Přežít” pohádku, který bude přímo navazovat na výše zmíněný v termínu Ne 20.8. – So 26.8.2023. Tento tábor je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří se teprve chystají okusit atmosféru pobytu v přírodě, bydlení ve stanu a večerů u ohně. A v neposlední řadě získání nových kamarádů. Děti si zasoutěží, naučí se nové dovednosti, vyzkouší si spaní venku, noční hry, hlídky a mnohem více.

Vyplňte přihlášku pod letáčky a pošlete na mail: hana.kocourkova@seznam.cz . Pište i v případě dalších dotazů.